Hubert Matwij, Partner

V Human Inside pôsobí ako projektový manager. U klientov zastrešuje projekty ako reklamačný systém, B2B alebo B2C systémy, v ktorých spája a uplatňuje skúsenosti z IT a obchodného sveta. Je spoluzakladateľom internetového rádia Human – rádia pre rodinné firmy.

Absolvent STU Strojníckej fakulty, odbor: Priemyselné systémy. Po ukončení štúdia pracoval 4 roky ako programátor v spoločnosti ASSET a neskôr 6 rokov ako Country manager pre SR a ČR francúzskej spoločnosti GLF SLOVAQUIE.          Zabezpečoval komplexné distribúcie a predaja francúzskej obuvi, vedenie zastúpenia, rokovania s veľkoobchodmi, marketingové aktivity, organizovanie výstav, predajných akcií a PR, bol zodpovedný za obchodné výsledky na SR a ČR.

Neskôr sa stal Country manager a zástupca firmy TRX pre SR.  Zodpovedal za predaj a implementáciu hardware pre telefónne ústredne významných svetových producentov. Medzi jeho klientov patrili firmy Siemens, a.s., Avaya, a.s., Nextira One, a.s. Beneficus, s.r.o., Slovnaft, a.s. Hydrotour, a.s. Slovenské Telekomunikácie, a.s. Železiarne Podbrezová, Matador Púchov a iné.