Prípadové štúdie


Počas našej práce sa dostávame do styku s rôznymi problémami našich klientov v ich profesijnom, ale aj osobnom živote. Niektoré situácie sa dajú použiť ako modelový príklad toho, ako riešime jednotlivé potreby a požiadavky našich klientov.

Old clock close up view

Prešinský & CO.

Spoločnosť Prešinský & CO. je slovenská rodinná firma s vyše 20 ročnou pôsobnosťou v obchode s hodinkami a šperkmi. Vášeň k hodinárskemu remeslu viedla majiteľa spoločnosti pána Prešinského k vybudovaniu úspešnej siete obchodov. Ich cieľom je ponúknuť kvalitný a zaujímavý tovar svojim klientom v príjemnom prostredí ich predajní, s obsluhou profesionálne vyškoleného personálu. V danej oblasti sa naša spolupráca začala.

tumblr_nhggyk6iu71teue7jo1_1280

Cafepoint

Spoločnosť CafePoint je už dnes synonymom kvalitných služieb a produktov v oblasti sveta kávy a jej profesionálnej prípravy. Filozofiou je aj odborný, profesionálny a ľudský prístup zamestnancov jednotlivých predajní. A práve v danej oblasti nás spoločnosť CafePoint oslovila pre spoluprácu.

picjumbo.com_HNCK4011

Nástupníctvo vo firme

Keď sa rodinné firmy dostanú do fázy, kedy majitelia začnú uvažovať o odovzdaní riadenia, vtedy sa na nás obrátia so záujmom o spoluprácu. Tento proces iniciujú pocity unavenosti, zaťažuje ich riešiť každodenné problémy so zamestnancami či biznisom. Napriek tomu majú k spoločnosti hlboký vzťah a firemné hodnoty, ktoré roky budovali, by v nej chceli zachovať aj po svojom odchode z aktívneho riadenia.

567f247c044ae1858d02b8f03d249601

Kellys

Spoločnosť Kellys Bicycles aktuálne expanduje na trhu, čo si vyžaduje personálne posilnenie na jednotlivých oddeleniach a vo viacerých krajinách. Vzhľadom k tomuto vzniká potreba nastaviť efektívny výberový proces s cieľom identifikovať a nájsť tých najvhodnejších a najlepších nových zamestnancov.

HUMAN INSIDE
Jamnického 3, 841 05 Bratislava
+421 948 488 473
INFO@HUMANINSIDE.SK